ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я – ЦІННІСТЬ НАШОГО ЖИТТЯ

17/10/2017 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я – ЦІННІСТЬ НАШОГО ЖИТТЯ

22554538_329236160815388_213368632_n1

Одним із найголовніших завдань сучасної школи є виховання здорової дитини, охорона всіх аспектів здоров’я людини.  Отож, 10 жовтня 2017 року у навчальному закладі Судилківської ЗОШ І-ІІІ пройшов день під гаслом «Немає здоров’я без психічного здоров’я».

З нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я психолог школи Швець М.Б. провела у нашому закладі   тренінг з учнями 7-Б класу « Психічне здоров’я – цінність нашого життя».

На тренінгу учні здобули багато корисної інформації, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров’я та зрозуміли, що здоров’я вимагає до себе постійної уваги, знань і неабияких зусиль для його збереження. Довели пріоритети здоров’я серед інших життєвих цінностей людини, намагалися вияснити як наші духовні цінності впливають на те, як ми витрачаємо власний час та ресурси.

День психічного здоров’я приніс для учнів не тільки багато корисної інформації, а також залишив масу задоволення та зарядив енергією і позитивом на весь тиждень.

Здоров’я  може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день психічного здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим – якнайшвидшого одужання. Здоровим  – підтримувати свій стан та зміцнювати здоров’я. А всім нам – бути здоровими і життєрадісними!