Проведення Олімпійського тижня

15/09/2014 0 від Роман Денисюк
Проведення Олімпійського тижня
Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень

З метою зацікавлення учнів спортом, ознайомлення їх з олімпійськими видам

и спорту та удосконалення теоретичних знань і практичних навичок школярів з 08.09.2014 р. по 12.09.2014 р. в школі проводився «Олімпійський тиждень».
Протягом Тижня були проведені різноманітні заходи, під час яких учні проявили свої знання, вміння та майстерність з різних видів спорту. Зокрема, всім було цікаво дивитися, як дівчата грають у футбол, а учні 5 класів з ентузіазмом змагаються на «Веселих стартах». Цікавими виявилися змагання шахістів, де в напруженій боротьбі перемогу здобув учень 6-А класу Михальчук Євген.
Під час проведення Олімпійського тижня учні та вчителі проявили високу активність. В кожному класі був проведений урок на олімпійську тематику. Вчителі теж змагалися: хто ж надасть кращу, повнішу та цікавішу інформацію.
На завершення Олімпійського тижня відбулася загальношкільна лінійка, на якій було підведено підсумки Олімпійського тижня. На лінійці виступила директор школи Т.А. Регула. Вона відзначила високу активність учнів під час проведення заходів, їхнє прагнення до перемоги, побажала їм гарного здоров’я та подальших спортивних здобутків та перемог. Переможці змагань були нагороджені дипломами та отримали подарунки .
Всі учасники Тижня залишилися задоволеними і висловили думку про те, що такі заходи можна і потрібно проводити частіше. Участь у таких заходах допоможе досягти олімпійських висот.