Пропаганда психологічного здоров'я серед школярів

03/04/2017 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
Пропаганда психологічного здоров'я серед школярів

KLpa0WjNE7AОстаннім часом зростає соціальна та психологічна напруга навколо теми підліткових суїцидів і наявності небезпечних груп у соціальних мережах. З метою попередження поширення психічних та інтелектуальних розладів учасників навчально-виховного процесу, підвищення рівня їхньої обізнаності з питань психічного здоров’я, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 02.03.2017 №1/9-119 «Щодо про ведення в навчальних закладах компанії з питань пропаганди психічного здоров’я» в Судилківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів практичним психологом було проведено ряд заходів для учнів, вчителів, батьків:
– 2 клас – тренінг «Мої почуття»;
– 6 клас – тренінг «Мої мрії»;
– 8 клас – тренінг «Ми за гарний настрій».
– 9клас – тренінг «Ми обираємо щасливе життя»;
– 11 клас – тренінг «Навкруги нас світ, і він прекрасний»;

– Педагоги школи – психолого-педагогічний семінар «Психологічний комфорт у педагогічному колективі»

– Батьківський комітет – просвітницька пропаганда «Безпека у інтернет-іграх»

Результат проведеної роботи був спрямований на формування в учнів відповідальності за себе і свої вчинки, попередження суїцидальної поведінки, підвищення усвідомлення щодо власної значущості, цінності, зміцнення почуття власної гідності.
За матеріалами наданими кібер-поліцією практичним психологом Швець М.Б. було виготовлено пам’ятки для батьків «Як розповісти дитині про небезпечні ігри. Профілактика смертельних квестів. Методичні поради».