Програма Girls4Tech – цікаво і корисно!

10/11/2023 0 від Наталія Ребекевша
Програма Girls4Tech – цікаво і корисно!

З огляду на руйнівний вплив російської війни на освітній процес в Україні та через значний розрив між залученістю жінок та чоловіків в технічній сфері, освітня організацією «Навчай для України» за підтримки міжнародної компанії MasterCard було оголошено набір дівчат віком 10-14 років для безкоштовних занять у тренінгово-навчальній програмі Girls4Tech, яка спрямована сприяти зацікавленості дівчат у STEM (наука, технологія, інженерія, математика) галузях та розширювати можливості для успішної кар’єри в цих напрямках.

Здобувачі освіти Судилківського ліцею  КРАВЧУК Анна (6-А кл.), РЕБЕКЕВША Мирослава (7-Б кл.), МОВЧАН Діана (8-В кл.), РЕБЕКЕВША Софія (8-В кл). під керівництвом вчителя математики ОСТАПЧУК Оксани Володимирівни взяли участь у даному проєкті та були відзначені Сертифікатами.

У ході програми впродовж 23-27 жовтня 2023 року учасниці змогли глибше ознайомитися зі світом цифрових технологій та великих даних. В процесі навчання опанували основи особистої кібербезпеки та випробували можливості штучного інтелекту. Крім того, мали можливість поспілкуватися з експертками різних напрямків у галузі STEM.

Участь у даному проєкті   – чудова нагода дівчатам  розкрити свій потенціал у сфері технологій, отримати практичні навички, впевненість у власних здібностях, та сформувати цілі для свого подальшого розвитку.