Проект "Спорт. Поліція. Діти"

16/02/2017 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
Проект "Спорт. Поліція. Діти"

GQ9LRNHxmNQ16 лютого 2017 року у невимушеній та теплій атмосфері пройшла зустріч учнів, педагогів школи у стінах навчального закладу з Начальником Головного Управління Національної поліції в Хмельницькій області Семенишиним М.О. та представниками поліції Хмельниччини, які презентували проект правоохоронного відомства «Спорт. Поліція. Діти».


Гостей привітала директор школи Регула Т.А. і надала слово «головним особам школи» – учням: представникам учнівського парламенту та неодноразовому призеру обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура») – Рою «Судилківські Джмелі», які презентували навчальний заклад.
У своєму виступі Микола Олександрович зазначив, що приємно вражений зустріччю з шкільною родиною, процитувавши «Гімн школи». Він акцентував увагу на значенні профілактичної роботи, яку проводять працівники поліції та на залученні школярів до здорового способу життя. Саме цьому і сприяє проект «Спорт. Поліція. Діти», започаткований у вересні 2016-го і який став спільним для освітян, спортсменів та полісменів. Адже завдяки проекту школярі з малозабезпечених сімей, із категорій ризику та інших пільгових категорій зможуть абсолютно безкоштовно займатися в спортивних секціях з найкращими тренерами та відвідувати різноманітні гуртки.
Начальник Головного Управління Національної поліції в Хмельницькій області Семенишин М.О. не лише відзначив листами подяки директора, вчителів фізкультури школи, керівника гуртка з панкратіону, голову територіальної громади, а й подарував учням школи м’ячі, які поповнять спортивну базу школи та стануть підтримкою здорового способу життя, знаком тісної взаємодії у проекті.
Цікавим, корисним став діалог М.О. Семенишина з учнями школи. Як вдячність за увагу до навчального закладу, за цікаве, змістовне, спілкування школярі подарували очільнику Головного Управління Національної поліції в Хмельницькій області символічний футбольний м’яч, виготовлений власноруч.
На завершення зустрічі представники шкільного парламенту провели гостям школи екскурсію навчальним закладом.
Як гості школи, так і адміністрація, учнівський колектив висловили надію на подальшу тісну співпрацю.