Про тиждень іноземних мов

14/11/2015 0 від Роман Денисюк
Про тиждень іноземних мов

Тиждень іноземних мов-2015Згідно з річним планом школи на 2015-2016 навчальний рік та з метою підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов з 09.11 по 13.11.2015 року у школі проводився тиждень іноземних мов.
Розпочалося занурення в іншомовну атмосферу із розв’язування різноманітних головоломок, кросвордів, сканвордів усіма учасниками навчального процесу, які підготувала вчитель англійської мови Устюшкіна Т.В.  Як учні, так і вчителі школи мали можливість продемонструвати свої інтелектуальні можливості та, звичайно, знання іноземних мов.
Демчук Л.П., вчитель англійської мови, допомогла учням 2-х та 3-х класів зазирнути у чарівний світ Діснея. Діти із задоволенням вдосконалювали свої англомовні навички переглядаючи мультфільми. По завершенні Любов Петрівна запропонувала учням відповісти на запитання за змістом мультфільму та пограти у гру  «Правда. Неправда».
Найменші учасники тижня іноземної мови, учні 1-х класів, продемонстрували свої художні майстерності та знання англійського алфавіту у конкурсі малюнків “Моя улюблена англійська літера”.
За допомогою гри у вікторині “Do you know English?”  вчитель англійської мови Пипич Н.А. розвивала та розширювала лінгвістичний кругозір учнів 4-х класів.
Учні  5-х класів із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими у грі “Чи знаєш ти німецьку?”, яку провела вчитель німецької мови Ковальчук Н.Ю.
Команда – це сила! Розшифровуючи послання, шукаючи слова в лабіринтах тощо, проведено інтригуючу гру-квест  “The Wonderful World of English”. Пипич Н. А. уміло поєднала у грі різні форми позакласної роботи з учнями 6-х класів.
Захоплюючі завдання до вікторини “Визначними місцями Німеччини” підготувала вчитель німецької мови Михальчук Т.М. Про найбільше місто та один з найбільших портів у Європі – Гамбург,  споруду Рейхстагу, парк у місті Кассель та ін. дізнались учні 8-х класів змагаючись у різних етапах вікторини.
Незабутнім для учнів 7-х класів залишився фестиваль англійських пісень “Музична мозаїка”, який провела вчитель англійської мови Ковальчук Н.Ю.
“Літературна читальня”, яку організувала Демчук Л.П., розкрила до сьогодні невідомих знавців англійської поезії. Діти продемонстрували не лише свої навички декламування англомовних творів, а й прекрасні акторські здібності.
У віртуальну подорож країнами ЄС та таємничими місцями Лондона поринули учні 10-11-х класів. Осмисливши особливості функціонування країн ЄС та познайомившись із незвичайними сторонами життя у Лондоні, серед глядачів відбувся робочий диспут щодо переглянутого відео.
Акція “Україна – дружня країна” дала поштовх розвитку патріотичної свідомості в учнів 5-х та 6-х класів, а також бажання жити з усіма в мирі.
Роботу тижня іноземних мов було завершено підсумками роботи, визначенням найактивніших учасників та нагородженням заохочувальними призами.