Привітання директора Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації О.Фасолі з нагоди Дня останнього дзвоника.

29/05/2015 0 від Роман Денисюк
Привітання директора Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації О.Фасолі з нагоди Дня останнього дзвоника.

привітання директора Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації О.Фасолі з нагоди Дня останнього дзвоника.Дорогі школярі, вчителі, вихователі, батьки!
Від щирого серця вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року. Вірю, що кожен використав цей навчальний рік з користю – для особистого розвитку, здобуття нових знань і нового досвіду.
Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання. Для юних школярів скінчився навчальний марафон з уроками, контрольними роботами, перервами, домашніми завданнями…     Нехай гарним та чудовим буде час відпочинку, сповненим нових яскравих вражень, сподівань, цікавих знайомств.
Для випускників останній дзвоник – це початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Сьогодні, у складний для держави час, коли у непростій боротьбі визначається її майбутнє, вирішальну роль  відіграють саме молоді та відважні люди, які зросли у часи незалежності та прагнуть жити у вільній, незалежній та чесній державі. Попереду у вас – нові вершини та досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому ви будете самостійно приймати відповідальні рішення, що стосуються власної долі і долі всієї країни.  Вірте в свої сили, якомога вдаліше зробіть професійний вибір, прагніть більшого і досягайте поставленої мети! Переконаний, що кожному з вас під силу побудувати успішне власне життя.
Хочу подякувати усім педагогам Хмельниччини за віддану працю в непростий час та низько вклонитися, за те, що вони не тільки озброювали учнів знаннями, а й формували  їх духовно й фізично, прищеплювали  життєві принципи, допомагали виробити характер. Ви є тими, хто творить майбутнє України, бо від вихованості, освіченості та готовності до життя і непростих рішень сьогоднішніх учнів залежить те, якою буде наша держава у близькому і далекому майбутньому.
По-особливому урочистий та хвилюючий цей день для батьків. Хочу подякувати вам за виховання дітей та бажати оптимізму і віри у щасливе майбутнє випускників.
Впевненості Вам усім у завтрашньому дні,  добра, благополуччя, здоров’я, миру та Божого благословення!

З повагою Директор Департаменту
освіти і науки Хмельницької обласної
державної адміністрації                                                                     Олег Фасоля