Презентація книги

19/10/2015 0 від Наталія Ребекевша
Презентація книги

Презентация Microsoft PowerPointВ рамках місячника шкільної бібліотеки та декади патріотичного виховання до Дня Захисника Вітчизни 15 жовтня в Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась непересічна подія – презентація книги «Судилків – колиска і спогад» Артерчука Андрія Мусійовича про свою малу батьківщину та її славетне минуле.

Виконуючий обов’язки директора літературно-меморіального музею письменника Миколи Олексійовича Островського В’ячеслав Сміховський познайомив присутніх з автором книги та розповів, що довгі роки автор вивчав документи, збирав свідчення односельчан, аби відтворити історичні віхи рідного села. Зібрані матеріали було узагальнено і представлено на сторінках книги. Результат кропіткої праці автора – книга, яка допоможе не лише учням, а і мешканцям села краще пізнати минуле, дізнатися про культуру, звичаї, традиції і, таким чином, усвідомити свою роль та місце в процесах державотворення.

Артерчук А.М. розповів про те, що він виклав на сторінках своєї оповіді те, що зберегла людська пам’ять. Презентуючи книгу, автор відзначив, що допомогли підготувати книгу до друку, надали фінансову допомогу небайдужі люди, односельчани, приватні підприємці Віктор та Василь Фещини. Вони назвали книгу А.М. Артерчука історичним скарбом і саме тому підтримали ініціативу автора, спрямовану на вивчення та популяризацію історії рідного краю. Гості подарували присутнім педагогам книги з авторським автографом та передали шкільній бібліотеці 10 екземплярів видання.

Закликом до присутніх стали слова А.М. Артерчука: « І нам, сьогодні сущим, треба згадати про свою пам’ять, відродити її у підростаючого покоління, посіяти в їх душах зерна шани до свого минулого. І вони з вдячністю зрозуміють нас і понесуть цю пра- прадідівську естафету наступним поколінням».