Правила прийому до закладу освіти

28/11/2017 0 від Наталія Ребекевша
Правила прийому до закладу освіти

до школиУ розділі ІІ Статуту Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів визначено порядок зарахування учнів до закладу та їх відрахування.

Розділ ІІ.  Зарахування учнів до закладу та їх відрахування.

2.1.  Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за опорним закладом відповідну територію обслуговування і до початку навчального року беруть на облік учнів, які мають їх відвідувати

2.2. Зарахування учнів до всіх класів опорного закладу здійснюється без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до території обслуговування.

2.3. Керівник опорного закладу зобов’язаний вжити заходів до ознайомлення дітей та їх батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до закладу, його статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

2.4. Зарахування учнів до опорного закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його керівника.

Для зарахування учня до опорного закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до навчального закладу III ступеня – документ про відповідний рівень освіти.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.

2.5. Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до опорного закладу відповідно до законодавства та міжнародних договорів.

2.6. Переведення учнів закладу до наступного класу здійснюється у порядку, встановленому МОН.

Крім того, в школі діють

Правила прийому дітей до 1-го класу

1. До першого класу загальноосвітніх навчальних закладів приймаються діти, як правило, з 6 років.
2. Прийом дітей до школи здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки їх знань з навчальних предметів, відповідно до території обслуговування. Діти, які територіально не обслуговуються навчальним закладом, можуть бути зараховані до нього при наявності вільних місць.
3. Для зарахування дитини до 1 класу батькам, або особам, які їх замінюють, подаються документи:
• Заява батьків, або осіб, які їх замінюють.
• Копія свідоцтва про народження.
• Медична картка дитини встановленого зразка.
4. Вимагати від батьків будь-які інші довідки, зокрема, з місця роботи, про заробітну плату тощо, а також збирати грошові внески, як умова зарахування до закладу, категорично забороняється.
5. Забезпечується першочерговий прийом до 1 класів дітей, які постійно проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування або мають старших сестер і братів, які навчаються у даному закладі.
Контактні телефони:
Телефон приймальні.: (03840) 3-13-52