Подарунок шкільній бібліотеці

04/12/2014 0 від Наталія Ребекевша
Подарунок шкільній бібліотеці

IMG_43926 грудня – День Збройних Сил України і був встановлений постановою Верховної Ради України в 1993 році. Щорічно це свято відзначається в день ухвалення в 1991 році Закону України «Про Збройні Сили України». Всі службовці української армії відіграють значну роль у підтримці Україною свого незалежного статусу.
Напередодні Дня Збройних Сил України учні школи поповнили бібліотечний фонд книгами «Особиста зброя» та «Військова техніка», які стануть у нагоді усім, хто хоче дізнатись більше про українську армію, хто підтримує її та хто мріє здобути у майбутньому професію військового.

 

Особиста зброя
Автор: Батій Є.В.

Із прадавніх часів люди почали виготовляти зброю — пристосування і знаряддя, з допомогою яких вони могли захистити себе, своїх близьких, оселю та майно від зазіхань хижих звірів і войовничих сусідів. Озброєння ускладнювалися, ставали дедалі потужнішими, почасти з ними вже не могла впоратися одна людина, проте особиста зброя, з якою кожен міг захистити свою честь, гідність і життя, супроводжувала людей в усі часи. Смертоносна, довершена та мудрована, зброя пройшла разом із людьми весь довгий шлях їхнього «дорослішання». І хоча в сучасному світі застосування і навіть володіння зброєю суворо обмежені законом, від цього вона не втрачає своєї принадності.

Військова техніка
Автор: Клімов А.А.

Протягом історії людства відгриміло не менше ніж п’ятнадцять тисяч воєн, і вже з глибокої давнини військова техніка та різноманітні винаходи відігравали в них величезну роль. Наше видання призначене для справжніх чоловіків середнього шкільного віку і є найкращим подарунком для них.