Підсумки Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

19/05/2016 0 від Наталія Ребекевша
Підсумки Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Виявлення, підтримка та розвиток обдарованої особистості, створення необхідних умов для повноцінної реалізації її творчих здібностей і професійного вибору у майбутньому – саме це є метою МАН (Малої академії наук) України.

В грудні 2015 року Литвиненко Діана, учениця 4-А класу Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (науковий керівник Семенюк Л.П.) стала переможцем районного етапу конкурсу-захисту МАН, блискуче захистивши  науково-дослідницьку роботу  «Дослідження якості хлібних виробів міні-пекарні с. Судилків на основі новітніх технологій».

У березні 2016 року було оголошено Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник», на який було представлено понад 100 робіт з усієї України. На очний етап названого конкурсу було відібрано 20 кращих робіт і серед них – робота Литвиненко Діани.

17-19 травня 2016 року  в столиці України,  в  Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся заключний етап конкурсу. Журі відзначило високий якісний рівень науково-дослідницької роботи,  творчий підхід до презентації наукового проекту учениці  Судилківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Як результат – у конкурсних змаганнях Литвиненко Діана здобула призове ІІ місце. До того ж,  робота юної дослідниці  занесена до музею Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Вітаємо з визначним досягненням Литвиненко Діану та Семенюк Любов Петрівну, її наукового керівника!  Бажаємо цьому творчому тандему подальшого творчого розвитку та визначних перемог!

Висловлюємо щиру вдячність Мовсісяну Враму Македоновичу, керівнику ПП «МВМ-13»  за сприяння проведенню науково-дослідницької роботи, за моральну та матеріальну підтримку,  які так необхідні юним науковцям, за його небайдуже ставлення до освітніх проблем.

Ми переконані, що інтелектуальний розвиток, постійний пошук, життєтворчість та потенціал юних обдарувань є рушієм наукового прогресу. А юні таланти України – це її майбутнє.

«Вдосконаленню немає меж» –  нехай цей вислів стане життєвим кредом Діани Литвиненко.