ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ ПОКЛИКАВ ЗА ПАРТИ

02/09/2015 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ ПОКЛИКАВ ЗА ПАРТИ

ПЕРШОВЕРЕСЕНЬДзвінкоголосим шкільним дзвінком покликала осінь дітей за шкільні парти. Когось – вперше, а когось – востаннє. Від цього і радісно, і сумно водночас. До знань, до світлого майбутнього, до звершення мрій запросив Першовересень школярів до плідної праці, натхнення й невтомності.
Судилківська школа І-ІІІ ступенів цього року прийняла 61 першачка. Веселих, непосидючих, з великими букетами осінніх квітів, у вишиванках, з надією на краще. Привітати велику шкільну родину з Днем знань прийшли представники управління освіти, молоді та спорту, громадськості, організацій, батьки.
Урочиста лінійка розпочалася із внесення прапора України та прапора школи. Хвилиною мовчання відбулося вшанування пам’яті полеглих у боях українських вояків та нашого земляка Лабунця Юрія Дмитровича.
У своєму виступі директор школи Т.А.Регула не лише привітала усіх зі святом, а й подякувала спонсорам та батькам, які з порозумінням ставляться до освітянських проблем. Цікавим був виступ рою «Судилківські джмелі»-призерів обласної військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») .
Під кінець урочистостей настала довгождана мить, заради якої усі зібралися на шкільному подвір’ї – пролунав шкільний дзвінок, що сповістив про початок нового навчального року. Під звуки радісної музики першокласники за руки з випускниками пішли у класи на перший у своєму житті урок.

Тож в добру і щасливу путь