Перший дзвінок – 2016!

02/09/2016 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
Перший дзвінок – 2016!

IMG_3147    Нині 1 вересня, як і щороку вулиці наших міст і сіл наповнилися яскравими барвами: білими стрічками, різнокольоровими букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань.
День знань — це, мабуть, єдине свято, яке водночас є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першокласники з іще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок у Країну Знань. Інші ж школярі подорослішали за літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули. Усіх їх радо зустрічають вчителі – сіячі доброго, розумного, вічного.
У День знань Судилківська школа І-ІІІ ступенів цього року прийняла 49 першокласників – веселих, непосидючих, з великими букетами осінніх квітів, у вишиванках, з надією на краще. Привітати велику шкільну родину з визначним святом прийшли представники Шепетівської районної державної адміністрації, громадськості, організацій, батьки.
Урочиста лінійка розпочалася внесенням прапора України та прапора школи. З вітальним словом до присутніх звернулася директор школи Т. А. Регула. Вона зазначила, що попередній рік був багатий на здобутки і досягнення: учні школи – переможці, призери різноманітних конкурсів. Тетяна Анатоліївна урочисто вручила школярам заслужені призи та почесні грамоти.
Приємних, хвилюючих моментів було багато. Це і виступ першачків, вітальні слова одинадцятикласників, пісні та танці. І всі вони були з побажаннями успіхів у новому навчальному році.
Насамкінець у виконанні першокласниці Ліннік Катерини і одинадцятикласника Лінніка Дмитра пролунав Перший дзвоник. Його мелодія сповістила про початок нового навчального року.
По завершенню свята, розпочався перший урок, тема якого: «Від проголошення Незалежності до нової України». Провідною ідеєю якого стала любов до Вітчизни, яка незважаючи ні на що самостверджується, самореалізується задля світлого майбуття для підростаючого покоління.
Нехай справжнім святом залишається День знань, нехай ще для багатьох поколінь лунає Перший дзвінок, який сповіщатиме усіх школярів: вам підкорювати нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.