Освітній округ

Освітній округСудилківське навчально-виховне об’єднання – освітній округ – це навчальне виховне об’єднання чотирьох загальноосвітніх навчальних закладів: Білокриницький НВК ступенів, Лозичанської ЗОШ І-ІІ ступенів, Судилківський НВК ступенів, Судилківська ЗОШ І-ІІІ ступенів; дошкільного навчального закладу «Колосок», Будинку культури с. Судилків, дитячо-юнацької спортивної школи «Колос».

Керівними документами в діяльності округу є Конституція України, Закон України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Національна доктрина розвитку освіти України», Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про освітній округ» від 27 серпня 2010 р. № 777, положення «Про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності», відповідні нормативні документи, наказ Міністерства освіти і науки України від 11 серпня 2004 р. № 653, накази обласного та районногоуправлінь освіти, річний план роботи на 2016-2017 н.р.

Основні завдання освітнього округу, це:
1. Створення ефективної освітньої системи, здатної надавати всім якісні освітні послуги, передбачені законодавством України;
2. Створення можливостей для постійного зростання педагогів та впровадження сучасних освітніх технологій в навчально-виховний процес.

У відповідності до рішення Ради округу (протокол №1 від 30.08.2007р.) проводиться допрофільна підготовка в 8-9 класах як невід’ємна складова фізико-математичного, іноземної філології, профілю української філології.

Відповідно до нової редакції Концепції профільного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах від 11.09.2009 № 854, статуту Судилківської ЗОШ І-ІІІ ст., було обрано профілі навчання – історичний профіль та профілю іноземної філології.

З метою покращення результативності навчально-виховного процесу та відповідно профілів навчання в старшій школі в межах округу проводиться допрофільна підготовка в 8-9 класах.
Для учнів 8 класів введено курси за вибором (за рахунок варіативної частини навчального плану базової школи):
– «Подільність цілих чисел»;
– «Лінгвістична лабораторія»;
– «Англійська мова навколо нас».

Відповідно анкетування, запитів батьків та учнів для 9-х класів введені курси за вибором (за рахунок годин варіативної частини навчального плану базової школи):
– «Лінгвістична лабораторія»;
– «Англійська мова в світі».

Введено факультативи (за рахунок варіативної частини навчальних планів шкіл-сателітів округу):
– Основи Інтернету;
– Основи створення комп’ютерних презентацій.
Для покращення результативності навчально-виховного процесу в профільних класах додатково введено:
для учнів 10-11 (курси за вибором відповідно профілям):
– Українське відродження в ХХ столітті.

Для покращення результативності навчально-виховного процесу шкіл-сателітів використовується матеріальна база опорної школи для вивчення таких предметів:
– трудове навчання (Судилківський НВК., 8 кл.);
– трудове навчання (Судилківський НВК., 9 кл.);
– художня культура (Судилківський НВК., 9 кл.);
– художня культура (Лозичанська ЗОШ І-ІІ ст., 9 кл.);
– мистецтво (Білокриницький НВК., 8 кл.);
– мистецтво (Лозичанська ЗОШ І-ІІ ст., 8 кл.);
– мистецтво (Судилківський НВК., 8 кл.);

Продовжується співпраця з Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією, Національним університетом біоресурсів і природокористування України, Університетом економіки і підприємництва м. Хмельницький.

 

З досвіду роботи освітнього округу
841.0 KiB
44 Downloads
Details