Останній дзвоник 2017-2018 н.р.

29/05/2018 0 від Наталія Ребекевша
Останній дзвоник 2017-2018 н.р.

Копия IMG_418825 травня  2018 року  ознаменувалося  в Судилківській ЗОШ І–ІІІ ступенів святом Останнього дзвоника. 

На урочисту лінійку зібралися учні, вчителі, батьки, громадськість села, гості. Присутні оплесками зустріли колони випускників: початкової школи на чолі з класними керівниками Ткачук Н. А., Ковальською Г .А. та Самолюк Н. О.; основної школи – класні керівники – Береговський Ю .В.,  Сніховська Н. А.;  одинадцятикласників, а нині – випускників, яких супроводжували перші класні керівники Добровольська Н. В., Поліщук О. Д. та Грищук В. М., яка стала і керівником, і наставником,  і справжнім другом для них упродовж навчання у старших класах.

Гучними оплесками супроводжувалась хода колон найактивніших учасників шкільного життя: переможців олімпіад, конкурсів-захисту МАН, різноманітних конкурсів, спортивних змагань. А це майже 80 відсотків учнів школи!

Урочистості традиційно розпочалися Гімном України та привітаннями директора  Тетяни Анатоліївни Регули, яка побажала випускникам обрати правильний шлях у житті, успішно здати зовнішнє незалежне оцінювання, а всім іншим школярам – гарного, змістовного літнього відпочинку. Директор висловила щиру вдячність вчителям за їх мудрість, терпіння, любов до дітей, батькам – за віру у своїх дітей, за їх підтримку і підтримку школи,  голові Судилківської сільської ради (ОТГ) Котик Т. М. та усьому депутатському корпусу, депутату Хмельницької обласної ради Мовсісяну В. М. – за сприяння у реалізації заходів, спрямованих на становлення Нової української школи.

Судилківських школярів із святом Останнього дзвінка напутніми словами вітали заступник голови Судилківської сільської ради (ОТГ) з питань освіти та культури Мазур В .Д., отець Володимир, настоятель місцевої церкви,  та представник ГО  Інституту солідарності громад Романа Мацоли Топчій І. П., яка вручила сер­ти­фі­кат на от­ри­ман­ня 20 фут­боль­них квит­ків від­бірко­во­го мат­чу Куб­ку сві­ту 2019 Ук­ра­їна—Шве­ція, який від­бу­деть­ся у міс­ті Льво­ві.

За сприяння депутата обласної ради Мовсісяна В. М. було вручено грошові винагороди Тригубцю Богдану, учню 10-А класу, та Сніховській Ользі, учениці 9-А класу, яким було присвоєно почесні  звання «Учень  року»  і  «Учениця року».

Щирими, теплими  були вітання першокласників.
Музичні дарунки, слова подяки вчителям та батькам за науку, за любов і щоденну турботу звучали з уст випускників. І, за традицією, одинадцятикласники виконали прощальний танок.
До сліз зворушило присутніх сакральне дійство, коли батьки простелили своїм дітям, нинішнім випускникам, вишиті рушники на щасливу дорогу у доросле життя.

Право здійснити останній дзвінок, як символ завершення навчального року для усіх школярів, а для одинадцятикласників – початок дорослого життя, надали випускнику 2018 року Фещину Іллі та першокласниці Казаліновій Оксані.

Кожен з випускників обере свою стежину, свій життєвий шлях. Нехай надалі їх завжди супроводжують зірки:  Дитинство, яке пройшло у стінах рідної школи,  і Успіх.

Щасливої долі!