Останній дзвінок – 2017!

26/05/2017 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
Останній дзвінок – 2017!

IMG_0568Як і в багатьох школах Судилківської сільської ради (ОТГ). 26 травня в Судилківській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулося свято Останнього дзвінка. На урочисту лінійку зібралися учні, вчителі, батьки, громадськість села, гості. Присутні оплесками зустріли колону з 24 одинадцятикласників, а нині – випускників на чолі з класним керівником Болюх І.В., та колони найактивніших учасників шкільного життя.
Ознаменував відкриття урочистостей з нагоди свята Останнього дзвінка Гімн України у виконанні зведеного хору колективів «Асоль» та «До-мі-соль».
За традицією, шкільну громаду привітала директор школи Тетяна Анатоліївна Регула, яка побажала випускникам обрати правильний шлях у житті, успішно здати зовнішнє незалежне оцінювання. Директор подякувала вчителям за їх мудрість, терпіння, любов до дітей. Також Тетяна Анатоліївна вручила Подяки, Грамоти кращим учням школи за успішне навчання, за призові місця у районних та обласних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.
Судилківських школярів із святом Останнього дзвінка теплими напутніми словами вітали заступник голови Судилківської сільської ради (ОТГ) з питань освіти та культури Мазур В.Д., депутат Хмельницької обласної ради Мовсісян В.М. та отець Володимир.
Теплі слова вітань для випускників прозвучали з уст першокласників.
Музичні дарунки, слова подяки вчителям та батькам за науку, за любов і щоденну турботу звучали з уст випускників. І, за традицією, одинадцятикласники виконали прощальний танок.
Сакральне дійство, коли батьки простелили своїм дітям, нинішнім випускникам, вишиті рушники на щасливу дорогу у доросле життя, до сліз зворушило усіх присутніх.
Право здійснити останній дзвінок, як символ завершення навчального року для усіх школярів, а для одинадцятикласників – початок дорослого життя, надали випускнику 2017 року Ліннику Дмитру та першокласниці Лінник Катерині.
Невідомо, яким буде їх життєвий шлях, але нехай його осяває яскрава зірка – Дитинство, яке пройшло у стінах рідної школи і а надалі супроводжує успіх.
Щасливої долі нашим випускникам!