Останній дзвінок – 2016

28/05/2016 0 від Роман Денисюк
Останній дзвінок – 2016

останній дзвінок-201627 травня 2016 року пролунав Останній дзвінок – урочиста подія для учнів  Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а для одинадцятикласників вона стала ще й надзвичайно важливою – вони стали на порозі дорослого життя. 
З нагоди визначної події на шкільному подвір’ї вишикувалась уся школа. На свято завітали гості: Петров В.А., голова Шепетівської райдержадміністрації, Котик Т.М., голова села Судилків, Мазур В.Д., завідувач районним методичним кабінетом управління освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА, Мовсісян В.М., депутат Хмельницької обласної ради, Гордійчук М.М., ветеран освітянської ниви, Болюх В.І., представник корпорації Вест-Груп «Сварог». Вони відзначили кращих учнів школи нагородами, почесними грамотами а випускникам побажали знайти свою життєву стежину, здобувати подальшу освіту та стати достойними громадянами України.

До привітань долучилися і першокласники, і вихованці дошкільного навчального закладу «Колосок», які виконали чарівну композицію «Україна – це ми». Урочисто та величаво прозвучала пісня шкільного зведеного хору «Ми за мир».

Для учнів 1-10 класів останній дзвінок – це спогад про цікаві миті навчального року, що минув, це  прихід веселої, безтурботної пори – лініх канікул, це нагадування про те, що незабаром вони відкриють нову сторінку шкільного життя.

Проникливими, теплими словами звернулися випускники до шкільної родини, подарували усім присутнім зворушливу пісню та чудовий танок. Свої мрії, уособлені у різнокольорових повітряних кульках, вони відпустили у безмежну блакить травневого неба.
Батьки випускників благословили вишитими рушниками дорогу в майбутнє своїх дітей.
В зоряну блакить, в доросле життя спрямована дорога 24 випускників школи. І вона розпочалася святом Останнього дзвінка. Невідомо, яким буде їх життєвий шлях, але нехай його осяває яскрава зірка – Дитинство, яке пройшло у стінах рідної школи, і супроводжує успіх.
Щасливої долі нашим випускникам!