“Осіння панна”

16/11/2017 0 від Natalia Polodiuk
“Осіння панна”

Изображение 06016 листопада у Судилкіській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов конкурс краси, ніжності та грації «Осіння панна». В актовій залі панувала доброзичлива атмосфера. Під час свята учасниці демонстрували не лише свою вроду, а й інтелект, креативність, творчість. П’ять конкурсанток вражали своїм вмінням і талантами та з гідністю подолали п’ять випробувань.

Перший конкурс мав назву «Візитівка», де учасниці цікаво та змістовно представили себе. Складнішим став інтелектуальний конкурс, де потрібно було дати відповідь на підступні питання, але всі впорались із завданням. Наші дівчата не тільки красиві, а й талановиті, у цьому ми переконались переглянувши «Творчий конкурс». Родзинкою свята стали конкурси: «Чарівність осені безмежна» та «Осінній букет», де дівчатам потрібно було проявити всю свою фантазію та креативність, виготовивши костюм та букет з природних матеріалів.

Оцінювали учасниць вельмишановне журі: директор школи Регула Т.А., заступник директора з виховної роботи Береговська Н.А., керівник гуртків художньо-естетичного циклу Мінєєва К.О.,  президент учнівського парламенту Люблінська Ольга,заступник президента УП Казмірчук Діана, члени учнівського парламенту: Шамасурян Артур та Фещин Ілля.

Титул «Осіння панна» отримала учениця 2-Б класу Лінник Катерина. Інші  учасниці теж були нагороджені заслуженими званнями: «Міс грація» – Ребекевша Дарина (3-а), «Міс чарівність» – Яремчук Софія(3-б), «Міс стиль» – Валько Софія (4-а), «Міс талант» – Лабунець Марина (4-а).

Визначити найкращу серед дівчат було дуже важко, так як учасниці старанно підготувались  до всіх випробувань. Ми бажаємо їм успіхів у подальших конкурсах.