Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності

15/03/2017 0 від Роман Денисюк

хор14 березня Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів та виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів Шепетівського району. Окрім учасників та керівників колективів на заході були присутні начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шепетівської райдержадміністрації Наталя Грабельнікова і директор Грицівської школи сприяння здоров’ю Поліна Шампаніна.

Захід розпочався екскурсією виставкою декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, на якій було представлено безліч виробів, виготовлених у різноманітних техніках виконання. Вихованцями району було проведено 6 майстер-класів у техніках: вироби з соломки, живопис, вироби зі шкіри, вироби з природних матеріалів, рухома іграшка, технологія пряничного моделювання. Близько 200 учасників представили на розгляд журі хореографічні, вокальні, інструментальні, літературно-мистецькі та фольклорні номери.

Гідно представили Судилківську ЗОШ І-ІІІ ступенів дует «Фаєр» з піснею «Оберіг» (керівник Т. Левчун), Гончаровська Ангеліна з піснею «Ой, на Івана Купала» та зведений хор колективів «Асоль» та «До-мі-соль» (керівник Т.Левчун), чиї виступи було визнано найяскравішими.

Нехай буде прихильною творча доля до дітей, які подарували усім присутнім справжнє свято.