НОВИНКИ ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ

28/11/2014 0 від Наталія Ребекевша
НОВИНКИ  ШКІЛЬНОЇ  БІБЛІОТЕКИ

Новинки шкільної бібліотекиВ жовтні-листопаді 2014 року шкільна бібліотека поповнилась новинками.

ПІДРУЧНИКИ
Учні 6-х класів мають змогу обміняти підручники, за якими навчаються, на підручники, видані в 2014 році, зміст яких відповідає новій навчальній програмі.
НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ
Навчальний посібник «Гриби Хмельниччини» присвячений 90-річчю юннатівського руху в Україні та 60-річчю створення Хмельницької обласної станції юних натуралістів. Вперше в історії Хмельниччини зібрано й узагальнено відомості про їстівні, умовно їстівні, неїстівні, та отруйні гриби регіону. У книзі описано 162 види шапкових грибів, умови зростання і розповсюдження кожного окремого виду гриба на території Хмельницької області, його середовище існування – ліс, дендропарк, лісосмуга, парк, сад,степові ділянки, поле, луки, галявини, згарища, узбіччя доріг. З’ясовано у книзі й площі і типи лісів, де набули поширення відомі сьогодні види грибів, а доступний стиль подачі матеріалу тут поєднано з великою кількістю яскравих фотознімків і цікавинок.
Особливістю цього змістовного посібника є й те, що крім авторів – Валентина Говоруна та Олексія Тимощука, які створили для навчальних закладів області серію прекрасних книг природничо-краєзнавчого змісту, до його створення долучалися й педагоги і учні – учасники обласного дитячого еколого-краєзнавчого конкурсу «Гриби Хмельниччини», які робили фотографії шапкових грибів свого краю і надсилали на конкурс цікаві бувальщини, місцеві перекази, легенди про гриби, змістовні замітки. Все це знайшло у книзі своє відображення.