Небезпека менінгіту

27/10/2015 0 від Наталія Ребекевша
Небезпека менінгіту

Презентация Microsoft PowerPointМенінгіт – важке захворювання, що представляє собою запалення оболонки спинного і головного мозку. Протягом багатьох років вчені намагаються боротися з цією хворобою.

 
Саме про менінгіт, про його симптоми, ознаки, лікування та профілактику з 19 по 23 жовтня 2015 року проводила бесіди з учнями медсестра школи Алфьорова О.М.

Необхідно зазначити, що спричинити менінгіт можуть:
–    вірусні інфекції, бактерії, грибки,
–    травми,
–    проблеми з носоглоткою та середнім вухом,
–    знижений імунітет,
–    захворювання нервової системи,
–    травми спинного і головного мозку.

Менінгіт серед дітей діляться на гнійний та серозний. Вихід із однієї та другої форм захворювання залежить від своєчасного звернення до лікаря і адекватності лікування, але у випадку серозного менінгіту більше шансів на швидке одужання без наслідків.

Лікування менінгіту повинно проводитися під наглядом лікаря в умовах стаціонару. Дане захворювання небезпечне тим, що стан хворого може погіршитися у будь-який момент, стати критичним. Оксана Миколаївна акцентувала увагу на тому, що неприпустимо самолікування менінгіту, як і будь-якої іншої хвороби.

Бесіди, проведені медсестрою, були цікавими, змістовними, корисними. Знання хвороби, її причин допоможуть упередити хворобу, адже краще проводити профілактику захворювання, ніж її лікування.