Небесна Сотня. Мрії, що обірвалися..

20/02/2018 0 від Юлія Колесник
Небесна Сотня. Мрії, що обірвалися..

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.

З нагоди цієї дати в Судилкіській ЗОШ  І-ІІІ ступенів  було проведено єдині уроки «Вони загинули за нашу свободу» (1-4  кл.),  «Майдан. Україна. Шлях до свободи» (5-11 кл.). У бібліотеці відбулася книжково-ілюстративна виставка «Зима, що нас змінила». Також , учнями 10-Б класу було проведено захід «Небесній Сотні шана й молитва»  під керівництвом  Демчук Л.П.

Метою заходів  було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України. Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» була запалена свічка, а під звуки метроному всі присутні схилили голови у хвилині мовчання  та вшанували світлу пам’ять героїв Небесної Сотні.