На Олімпі шкільної Еллади

25/06/2018 0 від Наталія Ребекевша
На Олімпі шкільної Еллади

Копия IMG_4681Традиційний зліт випускників зібрав 23 червня 2018 року неймовірно красивих дівчат і змужнілих, струнких хлопців на прощальний випускний бал.

Піднімаючись на вершину Олімпу цілих 11 років стежками шкільної Спарти, ці юнаки і юнки гартувалися в науці, спорті та мистецтві.

На сцені місцевого будинку культури у святковій атмосфері їм було вручено 23 атестати про повну загальну середню освіту.

На урочистості з нагоди випуску учнів 11 класу Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2018 року зібралася уся громада села.
Із напутніми словами звернулася до випускників директор школи Регула Т. А. Вона висловила сподівання, що юнаки та дівчата гідно долатимуть труднощі, що кожен здобуде успіхів у самореалізації, а також побажала випускникам віри у себе, здійснення мрій, щасливої життєвої дороги. Добре запам’яталися і прекрасні побажання класного керівника Грищук В.М., перших вчителів Поліщук О.Д. та Добровольської Н.В. Вони закликали вихованців пам’ятати шкільні роки, зберегти і примножити у своїх серцях добро та любов.
Усіх присутніх схвилювали щирі напутні слова батьків, які благословили випускників на щасливу життєву дорогу.

В свою чергу випускники-2018 вшанували нелегку  працю своїх вихователів та наставників віршованим Квітковим Зорепадом-розмаєм.

Дорогі випускники!

Хай не згасне вогонь у Ваших серцях, що  був запалений на Олімпі шкільної Еллади.

Візьміть у дорогу життя, згадку про отчий дім, ніжку мамину колискову, солов’їну ріднеу мову, батьківську мудрість і вчительське слово!

Нехай школа залишиться для Вас промінчиком вірності і честі, промінчиком любові і добра.

В добру путь!