На крилах випускного вечора – 2017!

24/06/2017 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
На крилах випускного вечора – 2017!

DPP_230Традиційний зліт випускників зібрав 24 червня 2017 року неймовірно красивих дівчат і змужнілих, струнких хлопців на прощальний випускний бал. Юні та впевнені у собі, у красивих сукнях та солідних костюмах, випускники пройшлися святковою ходою центральною вулицею с. Судилків і піднялись на сцену місцевого будинку культури, де у святковій атмосфері їм було вручено 24 атестати про повну загальну середню освіту.
На урочистості з нагоди випуску учнів 11 класу Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2017 року зібралася уся громада села. Голова Судилківської сільської ради (ОТГ) Котик Т.М. привітала усіх присутніх і побажала випускникам світлого майбуття, щедрої долі, досягнення омріяних вершин.
Із напутніми словами звернулася до випускників директор школи Регула Т.А. Вона висловила сподівання, що юнаки та дівчата гідно долатимуть труднощі, що кожен здобуде успіхів у самореалізації, а також побажала випускникам віри у себе, здійснення мрій, щасливої життєвої дороги. Добре запам’яталися і прекрасні побажання класного керівника Болюх І.В., перших вчителів Васик О.В. та Ткачук Н.А. Вони закликали вихованців пам’ятати шкільні роки, зберегти і примножити у своїх серцях добро та любов.
Усіх присутніх схвилювали щирі напутні слова батьків, які благословили випускників на щасливу життєву дорогу.
Віримо, що цей день залишиться в пам’яті кожного випускника справжнім святом!