Ми знову у Єврошколі!

03/05/2024 0 від Наталія Ребекевша
Ми знову у Єврошколі!

Приємності не закінчуються! Цього разу Офлайн школа EU Study Days, що проходить в межах програми Представництва ЄС EU Study Days in Ukraine (Єврошколи).

За результатами успішного проходження навчання у Онлайн школі у лютому-квітні 2024 року та конкурсного відбору здобувач о6віти 9-А класу Судилківського ліцею Власюк Анастасія  була запрошена на 5-денне навчання в Офлайн школі у м. Львів. В ході заходу учениця отримала актуальні знання на євроінтеграційну тематику, яскраві емоції, знайомство з однодумцями та мільйон незабутніх спогадів!

“Коротко про EU Study Days – школа нового формату” – говорить Анастасія. ” Це коло розвинених, вмотивованих, непереможних осіб. 40 незнайомців з якими безліч спогадів. 40 українців, які об’єдналися. 40 чудових амбітних людей. Маю надію, що незабаром ми усі зустрінемося в мирній європейській Україні!

20 школярів і 20 студентів з усієї України зібралися у Львові, щоб дізнатися більше про європейську інтеграцію України, особливості та досвід вступу до ЄС країн Центрально-Східної Європи, глибше вивчити політики Європейського Союзу, обговорити допомогу ЄС Україні, зустрітися із представниками міської влади, бізнесу та європейських   проєктів,  відвідати лекції від провідних європейських та українських експертів, а також зіграти у стратегічну гру.

Гасло цьогорічної Офлайн школи – “Міняємо контакти на контракти”. Успіхів вам у цьому!!! Як сказав пан Аймар Косс, в. о. Голови Регіонального представництва КМЄС (EUAM) у Львові: «Ви – майбутнє України і відіграватимете важливу роль не лише в інтеграції України в ЄС. Перед вами відкриті всі двері, щоб служити своїй країні та представляти її на міжнародному рівні». Анастасія впевнена, що це поштовх для всіх в успішне майбутнє: «До нових звершень, колеги та колежанки»!