Міжнародний день числа Пі та нові перемоги

02/04/2024 0 від Наталія Ребекевша
Міжнародний день числа Пі та нові перемоги

Високий рівень логіки та ерудиції, кмітливість та винахідливість з математики продемонстрували учні Судилківського ліцею на Всеукраїнському конкурсі командних математичних головоломок, присвячений Міжнародному дню числа Пі, який відбувся з 14 по 15 березня 2024 року. Команди здобувачів освіти у двох вікових категоріях (8-9, 10-11 класи) змагалися із математичними геніями зі всієї України, отримуючи завдання, на виконання яких було встановлено часову межу – 48 годин. Завдання були різноманітні: легкі, складні, але, безумовно, цікаві та нестандартні. Тож учасники із захопленням і завзяттям вирішували їх.

Вітаємо команди Судилківського ліцею, які під керівництвом педагогів, вчителів математики Рачок Юлії Василівни і Верхогляд Юлії Юріївни стали переможцями і посіли почесні призові місця:

І місце  

Команда “Цифрові генії” у складі: Дьоміної Анастасії, учениці 10-Б класу, Яремчук Софії, Товстюка Іллі – учнів 9-А класу.

ІІ місце

Команди:

“Математичні Шерлоки”  у складі учнів 10-А класу:  Ребекевші Яни, Лабунець Марини, Ковальчук Дар’ї;

“Теорема Успіху” у складі учнів 9-Б класу: Кицанюк Софії, Собіщанської Софії, Грицишиної Аліни);

 “Шпага” у складі учнів 9-Б класу: Колби Дарії, Ковбасюк Світлани.

ІІІ місце

Команда “Мамині квіточки” у складі учнів 9-Б класу: Андрощук Юлії,  Алексюк Дар’ї, Цупріян Альони, Войтюка Олександра.

Бажаємо удачі юним математикам та їх педагогічним наставникам, легких вирішень життєвих питань, вірних відповідей та позитивних результатів!