Міжнародний день сім’ї

18/05/2015 0 від Роман Денисюк
Міжнародний день сім’ї

risunok5_1Багато різних свят святкують на весні. Серед травневих святкувань після дня Матері у травні відзначають Міжнародний день сім’ї.
Сім’я – це місце життя і щастя кожного з її членів. Але з кожним роком інститут сім’ї переживає суттєві складнощі: руйнуються сімейні відносини, підвищується ризик розлучень, знижуються виховні функції сім’ї, не підтримуються сімейні традиції, росте рівень дитячої бездоглядності та безпритульності. Сім’я не виконує повною мірою виховної функції.
Зважаючи на існування цілого комплексу проблем в Судилківській школі І-ІІІ ст.. 15 травня відбулися виховні години «Щаслива родина – багата країна» за участю батьків, конкурс малюнків «Моя родина» тренінг зі старшокласниками «Якою я уявляю свою майбутню сім’ю» за участю психолога школи та тренінг з батьками «Сімейні цінності ваших дітей – відображення ваших стосунків».
Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей. І дуже хотілося б, щоб цей день став особливим святом, адже українці споконвіків славилися міцним сімейним устроєм, багатодітністю, духовною єдністю поколінь, повагою до батьків та до жінки-матері.