Місячник шкільної бібліотеки

30/10/2015 0 від Наталія Ребекевша
Місячник шкільної бібліотеки

Презентация Microsoft PowerPointЗ метою стимулювання і підтримки читання, широкого використання потужних можливостей літератури у вихованні підростаючого покоління в Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів у жовтні 2015 року був проведений Місячник шкільної бібліотеки «Виховуємо громадянина – патріота України».

 

Протягом Місячника було проведено чимало цікавих та змістовних заходів, які були спрямовані на популяризацію дитячого читання, розвиток творчого та інтелектуального потенціалу дітей.

 

Відкрив місячник Усний журнал: «Жовтень єднає шкільні бібліотеки» .

 

01-02 жовтня була проведена благодійна акція серед учнів 1-11 класів: «Бібліотечка для захисників Вітчизни». Зібрані книги будуть відіслані захисникам України.

 

Протягом жовтня в шкільній бібліотеці було створено книжкові та тематичні виставки, з якими мали змогу ознайомитись усі бажаючі, а саме: «Безсмертя книги»; «Скарби фонду»; «Довгожителі сімейної бібліотеки»; «Навіки в пам’яті» (до Дня визволення України); «Царство українських книжок»; «Наша слава козацька»; «Хоробрі серця».

 

Рейд-перевірка стану підручників дав змогу переконатися, що школярі зберігають в належному стані підручники.

 

З 01 по 23 жовтня були організовані різноманітні конкурси:
– учнівських віршів: «З Україною в серці» для учнів 5-11класів,
– дитячих малюнків: «В малюнках казка ожива» для учнів 1-4 класів,
– на кращу газету: «Живи, книго!».
Учні показали своє творче уміння та підхід для розкриття даних тем і вкотре довели, що книга є невід’ємною частиною нашого життя, яку потрібно цінувати та берегти.

 

Першокласникам було проведено екскурсію до «Кабінету № 1» Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Цікавими та змістовними були вікторини «Сторінки життя великого Кобзаря» (9 кл.), «Україно моя – я для тебе на світі живу» (8 кл.). Учні продемонстрували свої знання, повагу та любов до України та людей, які її прославляють.

 

Протягом місячника було проведено такі бібліотечні уроки:
«Комп’ютери і книги в інформаційному суспільстві», «Бережливе ставлення до книги», «Книжчина лікарня», «Структура книги», «Книга твій найкращий друг», «Епоха козацтва», «Каталоги та картотеки – лоцмани книжкового моря». Учні школи стали активними учасниками Турніру книгоманів.
12-16 жовтня для учнів 5-11 класів було проведено бібліографічний огляд «Цікава література бібліотеки».

 

У рамках Місячника пройшла презентація книги місцевого автора Андрія Артерчука “Судилків – колиска і спогад”.

 

Надзвичайно цікавим видався виховний захід – концерт «Степ та воля, козацька доля», який відбувся 12.10.2015 р.

 

Активна участь учнів у проведенні Місячника є підтвердженням того, що шкільна бібліотека – інформаційно-культурним центром навчального закладу, стратегічний партнер освіти.