Ми – учасники соціальної програми “Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів”

16/10/2018 0 від Наталія Ребекевша
Ми – учасники соціальної програми “Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів”

HS16 жовтня 2018 року ми отримали повідомлення від команди соціальної програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»  про те, що Судилківська ЗОШ І-ІІІ ступенів стала учасником даної Програми.

Нам приємно долучитися до спільноти «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», адже вона дає змогу реалізувати безліч креативних ідей   із залученням дітей до здорового способу життя.

Ми хочемо впровадити інтегрований підхід до здорового способу життя: ми ставимо за мету покращити фізичне здоров’я, харчування наших дітей; надихаючись функціональними, яскравими і позитивними ідеями, ми хочемо покращити дизайн школи, щоб він був сучасним відкритим та цілісним.

Ми урізноманітнимо хід шкільного життя, наповнивши його  днями здоров’я,  рухливими перервами, змаганнями,  конкурсами, вітамінними ланчами, спортивними святами, виховними заходами на тему «Абетка здоров’я», квестами та фізкультхвилинками. Ми змінимо дизайн школи і шкільного подвір’я, щоб дітям було захопливо і цікаво.

Ми переконані – участь у проекті допоможе нам досягти поставлених цілей. Головне – командна робота, до якої ми готові! Ми – за здоровий спосіб життя!