Ми – діти-квіти України

26/09/2014 0 від Роман Денисюк
Ми – діти-квіти України

Ми - діти-квіти України“Україна-єдина країна!”-на даний момент ці слова звучать у серці кожного українця. Патріотичні почуття палахкотять і розгоряються в душі та серці кожного свідомого громадянина нашої держави. У складний для нас час неоголошеної війни на Сході України ми намагаємось всіляко підтримати військовослужбовців,які ставлять на вагу своє життя заради миру,заради кожного з нас.
26 вересня- День європейський мов. Відзначався цей день і в Україні.Не обійшло стороною свято і навчальні заклади. Зокрема в Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів до цього дня готувались довго та старанно. Особливо учням школи сподобався проведений флешмоб,у якому взяли участь майже всі школярі. Урочистості додавали різнобарвні яскраві вишиванки,які одягнула переважна більшість учасників акції. Але головне у проведенні заходу-це ставлення учнів школи до подій,що відбуваються у державі. В поведінці школярів відчувається хвилювання за долю держави та велика любов до рідної землі,до України.
А ще не менш цікаво пройшов у школі творчий конкурс читців “Мовою віршів малюю Україну”. Відвідали учні школи Мистецьку світлицю,де їхній увазі була представлена експозиція “До народних джерел” та інші заходи,які не залишили дитячі серця байдужими до подій сьогодення та долі України.
Ми-діти-квіти України,ми,підростаюче покоління,повинні зробити все, залежне від нас,щоб наша Батьківщина процвітала, була б вільною,сильною та квітучою державою,щоб Україна впевнено йшла до нових звершень і ніколи не втратила віри у щасливе майбутнє!
Слава Україні!