Кваліфікаційний турнір з шахів серед юнаків

03/05/2017 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
Кваліфікаційний турнір з шахів серед юнаків

IMG_0394З 25 по 28 квітня в міському шаховому клубі «Дебют» проходив кваліфікаційний турнір з шахів серед учнів навчальних закладів міста Шепетівки. В турнірі взяли участь 20 юних шахістів, в тому числі і троє дівчат. Турнір проводився за швейцарською системою у 8 турів, контроль часу становив 45 хвилин кожному шахісту до кінця партії. В підсумку беззаперечним переможцем турніру став гість з с.Судилків, учень 8-А класу Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Михальчук Євген, який є членом шкільного гуртка «Біла Тура» (керівник Береговський Ю.В.). Євгену вдалося показати 100-відсотковий результат і здобути 8 турнірних очок. Друге місце з 7 очками посів учень ЗОШ №6 Федорчук Іван. Третім з 6 очками став учень НВК №1 Тодосій Тарас. Кращою серед дівчат стала учениця ЗОШ №4 Григорчук Аліна (набрала 4 очки).
У турнірі учасники мали змогу здобути свої перші розряди. Так, норматив І юнацького розряду підтвердили або вперше виконали: Михальчук Євген, Федорчук Іван, Тодосій Тарас та Поплавський Владислав.
Усі призери нагороджені грамотами та медалями управління у справах сім’ї, молоді та спорту та цінними подарунками від спонсорів та меценатів м.Шепетівка.
Бажаємо Михальчуку Євгену подальших турнірних успіхів.