Крути – символ українського патріотизму

29/01/2019 0 від Юлія Колесник
Крути – символ українського патріотизму

    29 січня 1918 року –  подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. 

Рівно сто років тому, 29 січня 1918 року, біля залізничної станції Крути відбувся бій, під час якого вдесятеро більша армія більшовиків розгромила добровольців – київських студентів та бійців вільного козацтва. Цей бій став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

В Cудилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувся виховний захід пам’яті «Згадаймо юність, що горіла в Крутах» присвячений цим кривавим подіям.  Пройшлися сторінками історичних подій, дізналися про значення цієї битви в історії України.

Учні 7-9 кл. переглянули документальний фільм «Битва під Крутами», також проведено години спілкування «Крути-символ українського патріотизму» (1-11 кл.), оформлення інформаційного стенду «Бій під Крутами-бій за майбутнє».

Такі заходи дають можливість формувати в учнів почуття  патріотизму, виховувати власну національну гідність,  гордість за свою Батьківщину та повагу до історії українського народу. Нехай пам’ять пронаших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину..