«JUNIOR Z»

20/09/2018 0 від Юлія Колесник
«JUNIOR Z»

20 вересня 2018 року на базі Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося відкриття фестивалю спорту, краси та здоров’я – «JUNIOR Z».

Організатором проекту є громадський рух «Спортивний рух Олександра Педана за підтримки Міністерства освіти і науки України, ЮНІСЕФ та спортивних федерацій.

Проект «JUNIOR Z» започаткований з метою розвитку освіти в Україні, формування у вчителів ключових компетентностей та застосування сучасних методик навчання в освітньому процесі закладів середньої освіти, а також залучення учнів до здорового способу життя через популяризація окремих варіативних модулів у фізичному вихованні.

До спортивного руху долучилися Медведівський НВК, Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст., Серединецька ЗОШ І-ІІІ ст., Полянська ЗОШ І-ІІІ ст., Травлинська ЗОШ І-ІІІ ст., Хролинська ЗОШ І-ІІ ст.

Учасники працювали за такою програмою: чирлідинг, бадмінтон, петенк, алтимат, крофтбол, самбо, флорбол. На завершення фестивалю учасники були нагородженні сертифікатами за активну участь.

Даний фестиваль став визначним і радісним для кожного з нас. Адже під час змагань всі досягли нових успіхів на спортивній ниві.

Судилківська ЗОШ І-ІІІ ступенів відкрила чергову нову сторінку в спортивному житті нашої великої родини.  Запрошуємо всіх долучитись до проекту «”Junior Z”.