Історія нескорених, історія мужності та героїзму: Небесна Сотня

19/02/2016 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
Історія нескорених, історія мужності та героїзму: Небесна Сотня

небесна сотняІсторія Майдану… Як важко усвідомлювати, що крок до волі і незалежності українського народу, зроблений активістами Майдану, для багатьох став останнім кроком, спрямованим у небеса. І тому 20 лютого 2014 року назавжди увійде в історію України як день скорботи.
19 лютого в Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів був організований єдиний урок «Вони загинули за нашу свободу», на якому був присутній волонтер та учасник Майдану Дорощук М.Ф.
О 9.00 годині відбулася загальна хвилина мовчання: «Хвилина мовчання – нескінченність пам’яті».
У бібліотеці була організована книжкова-ілюстративна виставка «Зима, що змінила нас».
«Ім’я твоє невідоме. Подвиг твій безсмертний» – тема виставки дитячих малюнків, якими діти вшанували учасників Революції Гідності.
Учні 7–А та 9-А класів 18 лютого 2016 р. відвідали захід, проведений в обласному літературно-меморіальному комплексі Миколи Островського «Зима, що нас змінила». А учні 7-Б класу відвідали бібліотечний урок «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», який відбувся у Судилківській бібліотеці для дорослих.
Урочисто-скорботною стала присвята героям Небесної Сотні – флеш-моб із запалюванням лампадок.
Під час проведення заходів учні школи мали можливість переглянути літопис подій Революції Гідності – документальний фільм «Двадцять свідчень про переламний день протистоянь на Майдані».
Герої Небесної Сотні пожертвували своїм життям за наше майбутнє. Вони стали тим моральним еталоном, тим дороговказом, який не дає нам відступити від нашої мрії жити гідно.