ІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) для середньої вікової групи.

07/06/2021 0 від Наталія Ребекевша
ІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) для середньої вікової групи.

194120248_827121734574403_6329150757760859134_nВідповідно до Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України та з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді з 02 по 06 червня 2021 року в с. Самчики Старокостянтинівської територіальної громади, поблизу Державного історико-культурного заповідника «Самчики», відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри для середньої вікової групи.

На цьогорічному конкурсі Судилківська громада була представлена роєм Судилківського ліцею  «Судилківські Відуни» у складі:

ройовий – Девель Анастасія (9-А клас),

хорунжий – Бадюк Василь (7-А клас),

джури: Власюк Анастасія (6-Б клас), Трусов Станіслав, Заєць Володимир (7-Б клас), Коломійчук Діана (7-В клас), Брацька Катерина (8-Б клас), Литвиненко Діана (9-А клас).

Креативність, творчість, ініціатива, завзятість, відповідальність допомогли їм достойно презентувати Судилківську громаду, незважаючи на юний вік та відсутність досвіду участі у подібних змаганнях. Упродовж  гри було 8 конкурсних змагань і у здобутку – І місце у конкурсі представлення роїв «Ватра», ІІ місце – у змаганнях «Перетягування линви». Результат конкурсних випробувань – спільна робота виховників Береговського Ю. В., Мушинського В. Л., Сніховської Н. А., Тимощук О. В. та Сіворакшина Олексія Михайловича, водія шкільного автобуса, який упродовж усієї гри підтримував рій, ділячись життєвою мудрістю та багаторічним досвідом туриста, а його почуття гумору допомагало долати труднощі на різних етапах гри.

Попереду у наших юних джур, нащадків славних козаків, ще багато випробувань на життєвих перехрестях. Нехай їхні перемоги, здобутий досвід допоможуть втілити у життя всі задуми та мрії.