І знову Услад скликав дітей

21/05/2015 0 від Роман Денисюк
І знову Услад скликав дітей

І знову Услад скликав дітейБути свідомим, соціально відповідальним членом суспільства є одним з першочергових завдань кожного з підприємств, установ, організацій, які претендують бути лідерами на теренах українського бізнес-простору. Адже саме наявність соціальної відповідальності свідчить про серйозність та перспективність роботи компанії, її рахунок на отримання гідних прибутків задля тривалого позитивного впливу на всі сфери життєдіяльності території, де працює. Саме такою серйозною, соціально відповідальною є корпорація «Сварог Вест Груп» та благодійний фонд «Зміцнення громад». Суттєва риса корпорації та благодійного фонду – соціальна спрямованість. Ефективно працюючи в агросфері, вони постійно включаються в життя тих територій, де ведуть діяльність. Відрадно те, що працівники корпорації та фонду добре розуміють: майбутнє держави за талановитими, творчими, активними, тими, хто сьогодні реалізує себе в стінах школи, а завтра стає лідером нової держави. Саме тому вже традиційним є конкурс «Моє майбутнє з рідною землею». Щороку все більше і більше дітей бере участь у цьому конкурсі.
Наша Судилківська зош І-ІІІ ступенів – незмінний учасник цього конкурсу, і не просто учасник, а одна з найактивніших шкіл. У цьому році ми вже втретє вибороли це звання.
І ось 20 травня туристичний центр «Услад», що у Чернівецькій області, знову запросив дітей для підведення підсумків цьогорічного конкурсу. Нашу школу представляла команда з трьох переможців та двох активних учасників на чолі з організатором конкурсу в нашій школі вчителем образотворчого мистецтва Сніховською Надією Андріївною.
У цьому році Надія Андріївна подала на конкурс 233 роботи, саме тому школа і отримала звання найактивнішої і в подарунок два тенісних стола. Маємо ми три переможці конкурсу: у номінації «Відданість традиціям» перемогу здобула учениця 6 класу Сніховська Ольга, у номінації «За романтичне бачення» – учениця 3 класу Молоток Анна, у номінації «За реалістичне бачення» – учень 1 класу Бадюк Василь. Всі вони отримали у подарунок планшети та подарункові рюкзаки. Учасники конкурсу нагороджені подарунковими рюкзаками.
Та не лише такі подарунки чекали дітей. Мабуть, найпам′ятнішим і незабутнім подарунком стала для них розважальна програма, підготовлена організаторами свята. Діти мали змогу взяти участь в екскурсії «Усладом», подивились цікаву циркову програму та концерт, навіть спілкувались та фотографувались разом з Н. Валевською, що брала участь у концерті. А герої улюблених мультфільмів провели з дітьми спортивно-розважальну програму. Хоч діти і були стомлені, адже дорога далека, проте враження у всіх залишились незабутні.
Тож хочеться висловити слова глибокої вдячності організаторам свята за тепло, підтримку творчих обдарувань, а отже турботу за майбутнє нашої країни. Ще і ще раз переконуємось, що такі конкурси, як «Моє майбутнє з рідною землею» дуже і дуже потрібні, адже формують почуття патріотизму, спонукають дітей задуматись над їх місцем у долі країни.

Сніховська Н.А., вчитель Судилківської зош І-ІІІ ст.