Флешмоб “Книжковий ланцюг єдності»

20/01/2023 0 від Наталія Ребекевша
Флешмоб “Книжковий ланцюг єдності»

прЗ нагоди державного свята Дня Соборності України, що відзначається 22 січня медіатека Судилківського ліцею долучається до флешмобу під назвою «Книжковий ланцюг єдності».

Завідувач бібліотеки Ірина ПОПОВИЧ представила літературну Хмельничину  та презентувала книги кількох авторів Шепетівщини.

Андрій  АРТЕРЧУК «Судилків – колиска і спогад» – у книзі автор хотів показати, що дійсне минулого – це пам’ять, дійсне дійсного – це безпосередньо сьогодення, дійсне майбутнього  – це чекання. І кожному поколінню потрібний власний погляд на потік часу, свій орієнтир, зразок, еталон.

Андрій КОНДРАТЮК  «Чуття родини». Андрій – приклад громадянина, патріота, людини. У його віршах тісно переплелися спогади про дитинство, шкільні роки… Особливе місце у його поезії – віршовані розповіді про події в зоні АТО, наповнені чуттям єдиної родини: дружини та трьох сонечок – красунь донечок, яке допомагало вистояти у боротьбі за незалежність і цілісість неньки України.

Олена ІСЬКОВА-МИКЛАЩУК «Небо в окопах». Поезія Олени – присвята героїчній і трагічній сучасності, глибоким переживанням.

 У мирнім житті і у герці з Україною в серці!

 

Х