Фізкультурно-оздоровча робота

Фізичне виховання учнів школи здійснюється у формі: обов’язкової навчальної дисципліни «Фізична культура»; в режимі навчального дня; в процесіі позакласної фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи.
Урок фізкультури (з навчальної дисципліни «Фізична культура») є основною формою фізичного виховання, на якому вирішуються освітні, оздоровчі, виховні завдання та завдання забезпечення безпеки життєдіяльності дітей в сучасних умовах.

Фізкультурно-оздоровча робота в режимі дня
Фізкультурно-оздоровча робота в режимі навчального дня є невід’ємною частиною фізичного виховання наших школярів
Основні її форми органічно вписуються в режим навчання і виховання учнів.
Гімнастика до навчальних занять
Кожен шкільний день починається з комплексу гімнастичних вправ у класах. Проводить заняття вчитель-предметник.

     Фізичні вправи і рухливі ігри на подовжених перервах
Організовуються вчителями фізичної культури. Проводяться на відкритому повітрі після другого або третього уроку. В молодших і середніх классах проводиться класними керівниками.

     Щоденніфізичні заняття на повітрі (в групі продовженого дня)
Проводяться в I – IV класах, які працюють в режимі школи вихователем групи продовженого дня.

Позакласна робота з фізичного виховання
Позакласна робота в Судилківської школі складається з масової фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи:

Гуртки фізичної культури (гуртки із загальної фізичної підготовки) створюються для підвищення рівня фізичної підготовленості і залучення дітей до систематичних занять фізичними вправами. Гуртки працюють протягом всього навчального року.

Спортивні секції з видів спорту. Вирішують завдання спеціалізації в обраному виді спорту, підготовка і виступ у змаганнях з цього виду. Заняття проводять вчитель фізичної культури 3 рази на тиждень по 1-1,5 години відповідно до програм ДЮСШ з виду спорту.

Спортивні змагання. Спортивні змагання проводяться у відповідності з положенням і програмою змагань. Для участі у змаганнях від кожної команди подається заявка на участь, в якій так само ставиться віза лікаря про допуск кожного школяра до змагань.

Масові фізкультурні заходи. До них відносяться Дні здоров’я; фізкультурно-спортивні свята; туристичні зльоти і походи. Масові заходи враховані в планах навчально-виховної та позакласної фізкультурної роботи Судилківської школи. У цих заходах беруть участь всі учні.
Безпосереднє керівництво з проведення заходів здійснюють вчителі фізкультури, координує їх роботу і несе відповідальність за неї – директор школи.
В організації та проведенні таких заходів бере участь батьківський комітет.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *