Фізико-математичний конкурс-свято «Школа Фізтеху 2023»

20/04/2023 0 від Наталія Ребекевша
Фізико-математичний конкурс-свято «Школа Фізтеху 2023»

Фізико-математичний конкурс-свято «Школа Фізтеху 2023» відбувся 25-26 березня 2023 року в дистанційному форматі.

Мета заходу — популяризація точних наук серед учнів 5–11 класів, студентів, дорослих. Попередній конкурс, який відбувся в 2021 році, об’єднав 925 учасників з 13 країн світу, в 2020 році – 678 учасників з 21 країни. Цього року географія учасників розширилась ще більше!

22На учасників чекали три варіанти завдань різної складності, розраховані на 5–6, 7–8 та 9 класи і старших. Учасники могли виконувати будь-який з варіантів чи різні варіанти одночасно. Аби всім учасникам було цікаво, в умовах конкурсу є й завдання олімпіадного рівня, а отримати максимальний бал, який складається з суми балів по двох предметах, нелегко. Олімпіадні завдання з фізики цьогоріч  запропоновані Заслуженим вчителем України, Героєм України, вчителем Харківського фізико-математичного ліцею № 27 ГЕЛЬФГАТОМ Іллею Марковичем. За результатами конкурсу кожен учасник отримав розібрану роботу і рекомендації щодо покращення рівня знань від досвідчених викладачів.

Учні Судилківського ліцею: ДЬОМІНА Анастасія (9-Б клас), МОЦЕГЛОВА Тетяна (10-Б клас), ХАРЧЕНКО Володимир (10-Б клас), ГРЕВЕ Віра (11-А клас) взяли активну участь у конкурсі, що підтверджено отриманими Сертифікатами. До того ж, у Сертифікаті ГРЕВЕ Віри  зазначено, що вона відмінно вирішила завдання у категорії «Варіант № 3: фізика».

За бажанням учасника організатори зроблять внесок у благодійний фонд «Повернись живим» на суму, відповідну набраній учасником кількості балів. Наприклад, 20 набраних балів = 20 гривень на підтримку України. Крім того, учасники, які стануть переможцями розіграшу призів, матимуть можливість або отримати свій приз, або спрямувати його вартість на благодійність.

Щирі вітання нашим юним знавцям точних наук і їх педагогічним наставникам: вчителю  фізики ЗАМУРНЯК Галині Яківні, вчителям математики БЕРЕГОВСЬКІЙ Наталії Олесіївні, ВЕРХОГЛЯД Юлії Юріївні,  РАЧОК Юлії Василівні.

Нових вам здобутків, нових досягнень, нових перемог!