Друге життя побутових відходів

21/11/2018 0 від Олександр Мороз
Друге життя побутових відходів

Україна входить в число країн з високими обсягами накопичення побутових відходів. Ситуація в країні стає все загрозливішою. Адже полігони та сміттєзвалища перевантажені і негативно впливають на навколишнє середовище і здоров’я людей. Багато хто вважає, що це проблема не кожного громадянина, а держави. Але це не так. Від кожного з нас залежить чи буде чистою наша вулиця, село, місто. Цю справу треба починати із себе.І тому, учні 3-Б класу (класний керівник Семенюк Л.П.) Судилківської ЗОШ I-III ст. долучилися до проекту, який стартує на Хмельниччині «Сортуй заради майбутнього».
Метою проекту є навчити дітей правильно сортувати побутові відходи, які підлягають вторинній переробці. За сприянням голови Судилківської сільської ради Котик Т.М., в школі було встановлено різнокольорові контейнери.
Протягом тижня ми провели інформаційно-просвітницьку роботу серед учнів школи.
Діти радо підтримували ініціативу щодо сортування відходів. За отримані кошти плануємо створити квітник – окрасу нашої школи. В Україні став популярний напрямок «апсайклінг». Це перетворення сміття в предмети мистецтва. Учням майстер – клас провела Драч Олена Анатоліївна, мама третьокласниці – Даринки. Ці чудові речі діти створили своїми зусиллями. Це не лише екологічно та ощадливо, але й красиво.
Долучайтеся до нашого проекту «Збережемо довкілля. Збережемо природу»