До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

05/12/2014 0 від Роман Денисюк
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДомЗ метою формування здорового способу життя, привернення уваги до проблеми поширення венеричних хвороб, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику у Судилківській школі було проведено ряд заходів з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щорічно відзначається 1 грудня.
Так, 26 листопада педагог – організатор школи організувала для учнів старших класів презентацію щодо формування здорового способу життя та профілактики соціально – небезпечних хвороб «Чума ХХІ століття».
27 листопада із старшокласниками проведене анкетування з метою з’ясування знань про ВІЛ/СНІД. Цього ж дня медична сестра школи Алфьорова О. М. розповіла учням про ВІЛ – інфекцію з точки зору сучасної медицини.
1 грудня у школі діяла акція «Ми проти ВІЛ/СНІДу», до якої були залучені усі учасники НВП навчального закладу. У холі школи був розміщений плакат, кожен мав змогу розмістити на плакаті контури своєї долоні як свідчення того, що наша сила у єдності, що усі ми рівні, усі разом зуміємо протистояти підступній та невиліковній хворобі.
Профілактичний практикум «ВІЛ/ СНІД: повинен знати кожен» провела із учнями старших класів практичний психолог Шмельова Т. М., підлітки переглянули відеосюжети на відповідну тематику і ще раз переконалися у тому, що будь – яку хворобу краще попередити, аніж зупинити.
1 та 2 грудня із учнями 5, 6 та 7 класів вчителями фізичної культури Мушинським В. Л., Машківським А. А. та вчителем – тренером Сніховською Н. А. були проведені заняття за проектом «Чесна гра» з елементам футболу: «Твій вибір», «Твоя відповідальність», «Під контролем».
Також 2 грудня Мельник З. П., вчитель основ здоров’я, провела із учнями 7 кл. тренінг «І ще раз про СНІД».
Усі проведені заходи сприяли підвищенню рівня інформованості учнів про соціально–небезпечні хвороби та формування толерантного ставлення до людей із ВІЛ–позитивним статусом.