День знань

02/09/2014 0 від Роман Денисюк
День знань

Дзвінкоголосим шкільним дзвоником покликала осінь за шкільні парти. Знову все розквітло від дитячого щебету, юнацьких посмішок, чарівного різнобарв’я осінніх квітів у Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Цьогоріч свято Першовересня в школі було незвичайним. На урочистості завітали учні, батьки, педагоги та почесні гості, зокрема. голова села Г. І. Балінська, завідувач районним методичним кабінетом В. Д. Мазур, представник корпорації Вест груп «Сварог» С. М. Михальчук, представник державної служби з надзвичайних ситуацій В. О. Григоренко, односельчанин, боєць із зони АТО Андрій Кузьмінський, колишній випускник школи, та настоятель Свято-Дмитрівського храму отець Володимир.
З вітальним словом звернулася до присутніх директор школи Т. А. Регула. Вона зазначила, що попередній рік був багатий на здобутки і досягнення. Відзначила грамотами та грошовими винагородами за ефективну роботу під час літнього оздоровлення пришкільні табори «Країна Сонячних Квітів» та «Поліглот». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв України. В. Д. Мазур привітала всіх з Днем знань, побажала миру, спокою, а також відзначила, що школа є однією з найкращих у районі та вручила грамоту за перемогу у конкурсі управлінських проектів «Заклад успішної особистості». До привітань приєднались голова села Г. І. Балінська, представник корпорації  Вест груп «Сварог» С. М. Михальчук, настоятель місцевої церкви отець Володимир благословив учнів на навчання та вручив подарунки першокласникам .
Приємних, хвилюючих моментів було багато. Це і виступ першачків, вітальні слова одинадцятикласників і казкових героїв. І всі вони були з побажаннями успіхів у новому навчальному році.
Перший дзвоник пролунав у виконанні першокласниці Анни Тригубець і одинадцятикласника Віктора Чернушича. Дзвінка мелодія сповістила про початок нового навчального року. По завершенню свята, учні розійшлись по своїх чистих, затишних класних кімнатах на перший урок, тема якого: «Україна – єдина країна». Тут вони говорили про Україну, яка має давнє історичне коріння і прагне бути повноправним членом Європейського Союзу, природним має бути вияв пошани до своєї національної символіки, про важкі часи, які переживає нині Україна, виборюючи та захищаючи свою незалежність. Говорили про події, які зараз відбуваються на сході України, спілкувалися з воїном Андрієм Кузьмінським, який щойно повернувся з зони антитерористичної операції. Діти хочуть жити під мирним небом. Тож, миру, спокою, благополуччя усім!