День знань в Судилківському ліцеї

02/09/2019 0 від Наталія Ребекевша
День знань в Судилківському ліцеї

ДПрезентация Microsoft PowerPointень знань – одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом із тим, це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, викладачів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи.
2 вересня 2019 року в Судилківському ліцеї пролунав перший дзвінок для 76 першачків. У нашій Новій українській школі свято першого дзвоника пройшло нетрадиційно, у формі розважального квесту, де всі ліцеїсти взяли активну участь.
На святі зібрались не тільки діти та їх рідні, але й шановані гості, які привітали першокласників із важливим днем у їхньому житті, побажали натхнення, здоров’я та миру над головою.
Завершальною зупинкою дійства та важливою подією стало відкриття нового спортивного майданчика, адже створення умов для занять спортом дає можливість виховувати здорову націю. Голова Судилківської сільської ради Котик Т. М. та учень 3-В класу Єфіменко Олексій перерізали стрічку, а учень 6-Б класу Джиган Максим разом з депутатом Хмельницької обласної ради Мовсісяном В. М. здійснили перший удар по м’ячу у ворота.
Усім учасникам освітнього процесу нових відкриттів і вражень у новому навчальному році!