День захисту дітей!

01/06/2017 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
День захисту дітей!

IMG_0645

Сьогодні – День захисту дітей!

Теплом і ясним сонечком, з пташиним співом і різнобарвним квітковим килимом завітало до нас красне літечко. Прийшла пора безтурботних канікул, веселого відпочинку у таборі «Світлозар» та чудового свята – День захисту дітей.
1 червня святкове дійство в Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочалося з урочистого відкриття табірної зміни. У вітальному слові директор школи Тетяна Анатоліївна Регула висловила думку, що перебування у пришкільному літньому оздоровчому таборі «Світлозар» дасть змогу дітям продуктивно відпочити, отримати яскраві враження, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу шкільного життя. А колективу навчального закладу – натхнення та наснаги у роботі.
Педагогічні працівники, учнівське самоврядування, працівники Будинку культури с. Судилків влаштували веселе дитяче свято з казковими героями Котом Леопольдом та мишенятами Мотею і Митею, піснями, веселими танками, захопливими конкурсами. На завершення свята усі дітлахи поласували морозивом.
Сьогодні перед школярами, а нині – вихованцями пришкільного літнього оздоровчого табору, простелилися спортивно-оздоровча, художньо і морально-естетична та краєзнавча стежки. В добру путь!