День толерантності

18/11/2016 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
День толерантності

img_20161116_140823З давніх-давен людина пізнавала навколишній світ, а також займалася освітою,вихованням, вчилась жити з людьми. Скільки людина існує як цивілізована особистість, стільки, мабуть, існує і поняття толерантності. А як така вона продекламована Декларацією принципів толерантності, затвердженою Резолюцією Генеральної Конференції ЮНЕСКО 16 листопада 1995 року. З тих пір цей день щороку відзначається по усій планеті як Міжнародний день толерантності.

У Судилківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено тренінгове заняття для учнів 6-Б класу на тему «Толерантність врятує світ» Організувала та провела цей захід Швець Марина Борисівна (практичний психолог).
Учні ознайомились з поняттям толерантності, ознаками толерантної людини, мали нагоду пройти тест та дізнатись чи толерантні вони особистості.
Цікавим було завдання складання асоціативного куща «Толерантна особистість», що включало написання рис які повинна мати людина, щоб називати себе толерантною.
Учасникам дуже сподобалась гра „Компліменти”. Кожен учень говорив комплімент іншому та передавав м”яку іграшку. В цій грі залюбки взяли участь всі учасники тренінгу.

В кінці тренінгу всі учні отримали «Дієту» для тих, хто хоче стати толерантним, як пам’ятку про сьогоднішнє заняття.

Як ми бачимо всі ми різні зовні, але нас об’єднує те, що всі ми всередині однакові − толерантні: здатні допомагати, розуміти, вміти домовлятися, поважати народи, любити, радіти, робити добро, і разом нам веселіше. Бережіть, цінуйте, поважайте, розумійте, любіть людей, з якими вас зводить життя.