День Святого Миколая – свято, наповнене особливим змістом

22/12/2014 0 від Наталія Ребекевша
День Святого Миколая – свято, наповнене особливим змістом

IMG_4739З року в рік дітлахи із нетерпінням чекають на свято Святого Миколая – Чудотворця. Цьогоріч останній навчальний день 2014 року припав на 19 грудня, а тому цього дня у школах району були проведені ранки, присвячені Дню Миколая.
У Судилківській ЗОШ І–ІІІ ступенів це свято було наповнене особливим змістом. Педагог – організатор школи Гордійчук Т. М. організувала проведення святкового дійства релігійного змісту. За сценарієм вистави відбувалася одвічна боротьба між Добром та Злом, прообразом Добра був Ангел, що випромінював світло та благодать, усе недобре втілилося в образі злого духа. Учні школи мали змогу спостерігати, як злий дух підступно намагається переконати сестричок та братика у тому, що із брехнею, підлістю та злом жити краще. Але діти, яким батьки прищеплювали кращі моральні якості, вчили із молитвою звертатися до Бога та усіх Святих, не піддалися спокусі злого духа. І ось саме про таких дітей Миколай ніколи не забуває.
А яке новорічне свято без ялинки та хороводів? Цей рік не став винятком, зал був по–святковому прикрашений, найчарівнішою його окрасою стала зелена гостя, яка випромінювала світло та тепло. Школярі водили хороводи навколо ялинки, колядували та отримували подарунки. Свято лишило у серці кожного гарні та приємні враження, а Миколай – головний персонаж святкового дійства – побажав усім добра, злагоди, миру, гармонії та душевного спокою.

Тетяна Шмельова, практичний психолог