День психологічного здоров’я

11/10/2016 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
День психологічного здоров’я

cam0260610 жовтня 2016 року в нашій школі проводився День психологічного здоров’я. Всесвітній день психічного здоров’я (World Mental Health Day) відзначається в світі з 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров’я.

В рамках відзначення Дня психологічного здоров’я 10 жовтня в школі, практичним психологом Швець Мариною Борисівною,  було проведено загальний захід, спрямований на популяризацію практичної психології. Учні 5-А класу з інтересом взяли участь у оформленні інформаційного стенду. Цікавим і творчим завданням для учнів п’ятого класу було створення практичних порад на стенді «Осінні секрети гарного настрою» для учасників навчально-виховного процесу, що потрапили у складні життєві обставини: на «кольорових сердечках» учні писали поради підтримки другу чи подрузі, що перебувають в депресії, втратили близьку людину, знаходиться на самоті зі своїми проблемами.

Така форма роботи, допомагає сформувати в учнівському колективі мікроклімат позитиву і налаштувати на підтримку, небайдужість до стану іншої людини та подій.