День Прапора

23/08/2016 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
День Прапора

День прапора-2016Щороку 23 серпня в Україні відзначається День Прапора – свято, встановлене на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України…
Ще з першого класу учні Судилківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів знають свій прапор, гімн, герб, шанують ці символи, бережуть і охоче беруть участь у святкуванні Дня прапора української держави.
Велопробіг та танцювальний флешмоб – такими заходами відзначено державне свято учнями школи. Школярі показали, що здорова, молода нація – це патріоти, це майбутнє України, символом державності якого є синьо-жовтий прапор..
Щодня захисники Вітчизни у зоні АТО освячують цей прапор мужньою боротьбою та власною кров’ю. Вчителі Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів написали побажання мужнім воїнам на прапорі України, який буде відправлено на схід України. Адже нині весь наш народ єднається навколо двох священних кольорів нашої Батьківщини – мирних і чистих, як серця патріотів.
Нехай прапор України піднімається над мирним небом, а його колір зігріває наші серця.

Хай лопотить крилом, неначе птах,
Наш прапор в піднебессі Батьківщини,
Тримаймо, браття, міцно у руках
І суще, і грядуще України!