День партизанської слави

23/09/2016 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
День партизанської слави

2209  Святковими осінніми днями ми вшановуємо славетних ветеранів, усвідомлюючи, що кожен із нас живе в незалежній державі, має змогу вчитися, любити, виховувати дітей тільки тому, що в суворі часи війни відважні герої не дали загарбникам господарювати на рідній землі.
  22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Понад п’ятсот з’єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Великої Вітчизняної війни на території України, зробили вагомий внесок у визволення країни від фашистських загарбників.

Проведення тематичних уроків мужності, перегляд кіноматеріалів, також тематична виставка книг «Партизанськими стежками» дозволяють доповнити знання, формувати в молоді основ гуманістичного світогляду, пріоритетності високих моральних, культурних цінностей, утвердження почуття патріотизму й національної свідомості, що мають велике значення для нинішнього покоління. Окрасою свята стали квіткові композиції на тему «Уславленим подвигом».

Сподіваємось, що враження, отримані учнями, не минуть для них даремно і надовго залишаться в пам’яті, допоможуть краще усвідомити події минулого та виховуватимуть глибоку повагу до людей старшого покоління.