День пам’яті та примирення

08/05/2017 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
День пам’яті та примирення

9_travnyaЩорічно і традиційно педагогічний та учнівський колективи відзначають найважливіші і зворушливі травневі свята: День пам’яті та примирення і річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це воістину всенародне життєстверджуюче свято, завжди хвилююче і урочисте, свято всієї шкільної родини.
У День пам’яті та примирення – 8 травня, в стінах Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась низка заходів, спрямованих на виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму, почуття гордості за свій народ, який вніс значний вклад у перемогу над нацизмом у Європі.
На знак пошани, в пам’ять про жертви Другої світової війни, учні та працівники школи прикріпили на груди червоні маки. Тож таким чином вони долучилися до Всеукраїнській акції «Маки пам’яті».
Хвилюючим, зворушливим був виховний захід «Вклонімося великим тим рокам», проведений старшокласниками під керівництвом педагога-організатора Казалінової Наталії Миколаївни.
Виставка дитячих малюнків, тематична добірка художньої літератури дали змогу школярам розширити свої знання та бачення історичних подій середини минулого століття.
День пам`яті та примирення, який в Україні було відзначено вперше 8 травня 2014 року, став символом перемоги над нацизмом. Символом, який передаватиметься із покоління у покоління і надалі, буде берегти в наших серцях такі поняття, як Батьківщина, честь, обов`язок і пам`ять.